Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

пʼятницю, 10 березня 2023 р.

 

Літературний конкурс «Шевченківські читання»

     9 березня в міській бібліотеці для дорослих відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу молодих літераторів «Шевченко наш, він для усіх століть» у номінаціях «Поезія» та «Проза» в різних вікових категоріях.

     Міський голова Ірина  Григорівна Плетньова у своєму виступі привітала всіх учасників конкурсу та побажала їм подальших успіхів на літературній ниві. Очільниця міста  зазначила, що молодь нашої громади всебічно обдарована, талановита та закохана в поетичне слово. Ірина Григорівна нагородила учасників та переможців конкурсу молодих літераторів почесними грамотами, подяками та цінними подарунками.

     Конкурсанти долучилися до «Шевченківських читань» і познайомили нас зі своєю поезією та виконали улюблені рядки Великого Кобзаря. Адже його полум'яне слово закликає нас любити свою землю, рідну мову, дбати про розквіт і славу рідної України.

     Ми повинні завжди памятати про генія українського народу та виконувати його заповіти!

Немає коментарів:

Дописати коментар