Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

неділю, 13 лютого 2022 р.

   День Святого Валентина

     14 лютого світле та романтичне свято всіх закоханих - День Святого Валентина. Цей день в нашій країні відзначають не так давно, але він став вже досить популярним, і ми залюбки поринаємо в атмосферу його чарівності. Цього дня свої почуття ми висловлюємо «валентинкою» -  листівкою у вигляді сердечка, яка є незмінним атрибутом  свята. «Валентинка» – це освідчення в коханні, за допомогою добрих та щирих слів, написаних у ній. 

    До Дня Святого Валентина на абонементі Уманської центральної бібліотеки для дорослих експонується виставка-освідчення “Кохання - душі найвищий зліт” та проходить акція “Книга, як освідчення в коханні ”. 

   Під час акції відвідувачі нашої бібліотеки мають змогу освідчитись в коханні своїй улюбленій книзі, написавши її назву та автора на маленькому, вирізаному з паперу сердечці та прикріплюють його до великого серця. Таким чином, кожен рекомендує  прочитану книгу іншим читачам.

    Запрошуємо всіх бажаючих переглянути виставку та взяти участь в акції!        
Немає коментарів:

Дописати коментар