Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

четвер, 12 серпня 2021 р.

 

Шотландський чародій

15  серпня   виповнюється 250 років  від дня народження всесвітньо відомого письменника Вальтера Скотта. З нагоди цієї дати працівниками Центральної міської бібліотеки для дорослих оформлено перегляд літератури «Шотландський чародій».

 Найвідоміший представник своєї нації в світі – блискучий юрист, письменник, поет, майстер історичного роману був для шотландців більше, ніж письменник. Він відродив історичну пам’ять народу, відкрив Шотландію для решти світу.

Вальтер Скотт першим написав історичний роман і вважається основоположником цього жанру. Мова його творів – унікальна, яскрава, жива, саме це гарантувало автору неймовірний успіх у читачів. Його романи одразу ставали бестселерами, їх читали й перечитували не тільки на батьківщині письменника, а й далеко за її межами. Він створив багато творів, якими керувалися в своїй творчості письменники наступних поколінь.

Його творча спадщина величезна – він написав близько 30 романів, присвячених драматичним моментам шотландської, англійської і західноєвропейської історії.

Запрошуємо ознайомитися з художніми творами письменника, завітавши до нашої бібліотеки.Немає коментарів:

Дописати коментар