Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

четвер, 19 лютого 2015 р.

Пам'яті Небесної Сотні!!!

20 січня 2015 відзначається перша річниця вшанування пам'яті Героїв 
Небесної Сотні, які загинули минулого року на майдані. 18 лютого 2014 року, почалися сутички протестувальників-учасників  Євромайдану з підрозділами правоохоронних органів, що згодом призвело до великих людських жертв.
Кількість загиблих протягом трьох місяців протистоянь сягнула за сотню. Це були переважно молоді хлопці та чоловіки, які стали жертвами у боротьбі за щасливе майбутнє України. Серед них - шестеро родом із Черкащини:
Максим Горошишин (с. Грушківка, Кам'янський район)

 Юрій Паращук (м. Тальне)

Юрій Пласхалін (с. Носачів Смілянський район)

Андрій Саєнко (м. Сміла)


 Віктор Чернець (с. Подібна, Маньківський район)

 Віталій Смоленський (с. Фурманка, Уманський район)

 Офіційно винуватців розстрілу на майдані досі не встановлено. Працівники бібліотеки висловлюють глибокі співчуття родичам загиблих...
 "Герої не вмирають" - саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх дочок і синів.В читальному залі бібліотеки організована книжкова виставка-реквієм "Пам'яті героїв Небесної Сотні", де  читачі можуть дізнатися про події на Майдані, більш детально про ці події можна дізнатися з систематичної картотеки статей. 


Немає коментарів:

Дописати коментар