Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

понеділок, 22 листопада 2021 р.

 


25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив, що насилля проти жінки – це не міф, а реальна проблема, від якої навіть сьогодні, у XXI столітті, потерпають жінки. 

Кожна третя жінка у світі хоч раз у житті страждала від фізичного, психологічного чи економічного насильства. І тому в цей день уряди країн та міжнародні організації здійснюють заходи з метою підвищення інформованості суспільства щодо цієї проблеми.

Наша бібліотека також підтримує світові традиції та долучилася до висвітлення й обговорення цього питання.

До цієї дати в рамках правознавчого клубу «Феміда», що діє на абонементі Центральної бібліотеки для дорослих, відбулась правова дискусія-діалог під назвою «Домашнє насильство».

До нас завітала головний спеціаліст Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Сіньковська Вікторія Олександрівна.

 Для користувачів та працівників бібліотеки пані Вікторія розповіла про поняття домашнього насильства, його види, спеціальні заходи щодо протидії цьому явищу. Куди звертатися у подібних випадках, та як поводитися у разі домашнього насильства, щоб мінімізувати негативні наслідки.

Щиро дякуємо Вікторії Олександрівні за актуальну інформацію, а всім учасникам за жвавий інтерес до означеної проблеми та плідну дискусію.


Немає коментарів:

Дописати коментар