Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

вівторок, 21 вересня 2021 р.

Нескорені

Нескорені

     День партизанської слави, що відзначається 22 вересня  це данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя. 6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на захід.

     Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Великої Вітчизняної війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Великої Перемоги над фашистами та їх союзниками.

     Щоб увічнити память про народних месників, пропонуємо Вашій увазі відео-спогад «Нескорені: партизанський рух на теренах України», створений працівниками нашої бібліотеки до Дня партизанської слави.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар