Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

четвер, 27 травня 2021 р.

Літературна зустріч

 

У дружній і теплій атмосфері пройшли поетичні читання, присвячені Дню словянської писемності та культури, які були організовані міською центральною бібліотекою для дорослих 26 травня для місцевого літературного об’єднання «ЛітО» , клубу молодих літераторів та поціновувачів художнього слова. На зустріч прийшло високоповажне товариство на чолі з головою цієї культурної організації  Ніною Степанівною Михайловою.   

Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому всі, хто виступив на нашому святі,  залишили в душі кожного з присутніх неперевершені враження.

Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на землі, а десь у височині блакитного неба.

Серед виступаючих були такі знані та шановані в нашому місті люди як Михайлова Н.С., Лісова Л.В., Кримовська С.В., Поліщук О.В., Сівко Г.У., Зарудняк Н.І., Бойчук Л.Л., Кузьменко І.В., Хрипун О.А., Городнюк А.В., які поділилися з аудиторією своїми досягненнями, здобутками та планами на майбутнє і зачитали свої нові твори.

Коли ми слухаємо поезію, слова, наче музика, відбиваються в нашій душі, немов дорогоцінні перли, виблискують вони красою та неповторністю. Тому після таких зустрічей людина почувається завжди окриленою та задоволеною.
Немає коментарів:

Дописати коментар