Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

вівторок, 18 лютого 2020 р.

Геній українського садівництва


В читальному залі центральної бібліотеки для дорослих представлено інформ-досьє «Геній українського садівництва», яка містить цікаву інформацію про життя і діяльність Левка Симиренка та його відому родину підприємців і меценатів.
В цьому році Черкащина відзначає 165-ту річницю з дня народження Левка Платоновича Симиренка – помолога, фундатора наукового садівництва в Україні, уродженця с. Мліїв Городищенського району. Він здобув світову популярність, був обраний членом-кореспондентом Белогійського товариства садівників, Почесним Членом Французького національного помологічного товариства.
Створений вченим маточний колекційний сад став найкращим у Російській імперії і одним з найбагатших. Світову популярність здобув виведений ним Ренет Симиренка. Головною працею стала «Помологія» в 3-х томах, якою користуються сучасні колекціонери.Немає коментарів:

Дописати коментар