Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

понеділок, 30 травня 2016 р.

Музика слова

Шановні друзі, 26 травня в Уманській центральній бібліотеці для дорослих відбулась презентація поетичної збірки «Музика слова», до якої увійшли вірші вихованців літературної студії Будинку дитячої та юнацької творчості, учнів шкіл, студентів, керівника студії «Заспів» Городнюк Ганни Вікторівни та бібліотекаря Уманської центральної бібліотеки для дорослих Чупряк Людмили Анатоліївни. Книга змістовна, цікава та оригінальна. Вона поділяється на 4 розділи:
-      Поетична Диво-Умань (віночок віршів до 400-річчя Умані);
-      України рідної душа;
-      У вирі життя;
-      Там, де живе кохання.
Хочеться сказати, що тематичний поділ збірки на розділи допоможе кожному читачеві віднайти свій настрій, зрозуміти свої емоції, наповнитись патріотизмом, величчю духовності, енергією любові, магічності.
І хоч усі автори різного ріку (9 - 29 років), кожен бачить світ по-своєму, у кожного в серці своя поетична музика, своє світовідчуття.
Деякі автори збірки особисто читали свої поезії на презентації, інші, перебуваючи за межами Умані, знайомили гостей зі своєю творчістю за допомогою відео конференції. Присутні були приємно вражені, зворушені віршами юних поетів, усі вони були сповнені щирості, любові, душевної теплоти.
Поділився своїми позитивними враженнями від збірки та розважив гостей своєю музикою відомий у нашому місті та за його межами поет, музикант, бард Сергій Цюрко.

Працівники бібліотеки пригощали гостей солодощами. В читальному залі панувала святкова, легка, дружня атмосфера. Всі бажаючі мали змогу висловити свою думку щодо книги та поділитись своєю творчістю. Весь захід був спрямований не лише на презентацію  збірки «Музика слова», але й на те, щоб відкрити нові таланти, запалити нові зірочки на небосхилі нашого поетичного міста. Подяку працівникам бібліотеки, організаторам презентації висловили викладачі Уманського педагогічного університету. А ми, в свою чергу, ще раз хочемо подякувати Будинку дитячої та юнацької творчості, і зокрема керівнику літературної студії «Заспів» Городнюк Ганні Вікторівні за їх творчу працю, збірку «Музика слова» та за тісну співпрацю із нашою бібліотекою  вже протягом багатьох років, а також нашим небайдужим читачам, які завжди із радістю відвідують масові заходи бібліотеки та беруть в них активну участь. А вам, дорогі читачі нашого блогу, рекомендуємо ознайомитись зі збіркою «Музика слова». Вона подарує Вам неабияку насолоду та гарний настрій.


Немає коментарів:

Дописати коментар