Черкаська обл. м. Умань вул. Незалежності 1 тел. 04744 5-27-49 E-mail: centrallibrary19@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100022528305437

понеділок, 30 вересня 2013 р.

Свою Україну любіть!!!З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує уже 22 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

У зв'язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 р., Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки урочисто проголошує незалежність України та створення самостійної Української держави — України. За  результатами референдуму, незалежність України підтримали 90,92 % виборців.
Попри всі труднощі і перепони, за повної відсутності досвіду перетворень такого масштабу і складності, українці звели і вберегли від загроз та ризиків будівлю української державності. Показавши світові і самим собі, на що здатний народ, згуртований спільністю мети, любов'ю до своєї Вітчизни і відповідальністю за її долю.
Тож, шановні громадяни України! Від імені колективу Уманської центральної бібліотеки для дорослих прийміть найщиріші вітання з нагоди 22-ї річниці Незалежності України! Це велике і величне свято міцно увійшло в нашу свідомість, наші помисли, справи, наше буття.
Святкуючи разом з вами, від душі бажаємо міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України! Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини! У цьому, шановні співгромадяни, наш найвищий, єдиний і всеосяжний інтерес. Зичимо всім нам наснаги у його реалізації, невтомленості та цілеспрямованості, віри у спільний успіх. Миру злагоди і благополуччя Вашим родинам.
До цього свята  в нашій бібліотеці організовано виставку-експозицію: "Разом збудуємо сильну державу - вільну, велику, єдину..." та інші заходи.

Немає коментарів:

Дописати коментар